O nas

Kim jesteśmy? Przede wszystkim mężami i ojcami rodzin. Każdy z nas ma trójkę dzieci i właśnie na linii tych relacji pojawiły
się pragnienia i pomysły jak pomóc naszym dzieciom, a także szerszemu gronu młodzieży wejść odważnie i z sukcesem w życie zawodowe. Efektem tych rozważań i poszukiwań stała się idea gry, która rozwija fundamentalne i kluczowe obszary kompetencji potrzebne do rozwoju zawodowego, ale także osobistego i rodzinnego.

Obaj od wielu lat jesteśmy przedsiebiorcami - w branży budowlanej(Tomasz Staszewski, firma Tomsteel) oraz motoryzacyjnej(Józef Toczyski, firma Izograf oraz własna marka taśm naprawczych myPACO) i właśnie na bazie tych doświadczeń ukierunkowaliśmy grę KompetencJAK tak by rowijała najważniejsze obszary wiedzy, cech i umiejętności poszerzając jednocześnie bardzo ważny obszar wiedzy z zakresu ekonomii i biznesu.

Idąc dalej stwierdziliśmy, że bardzo ważne jest stworzyć nową atrakcyjną przestrzeń jako alternatywa dla świata cyfrowego tak bardzo pochłaniającego młode, ale i starsze pokolenie.  Naukowcy i psycholodzy biją na alarm co do dewastujących skutków porzucania realnych kontaktów na rzecz wirtualnego świata. 

Nasza praca zajęła nam 2 i pół roku. W jej trakcie mieliśmy wsparcie wiedzy psychologicznej(Studio Psychologiczne Joanna Węglarz) oraz biznesowe z grona przedsiębiorców Towarzystw Biznesowych S.A. Spędzilśmy wiele godzin, na grach testowych z prototypami naszej gry w szkołach podstawowych i średnich, a także w rodzinach czy placówkach z dziećmi i młodzieżą jak domy dziecka, czy organizacje harcerskie. Bardzo liczne ankiety wypełnione przez grających potwierdziły sens naszej pracy. Okazuje się jednocześnie, że KompetencJAK jest jednocześnie grą, która świetnie integruje uczestników dając się lepiej poznać przy dobrej zabawie. Jest dobrym pomysłem na wieczór z rodziną, firmowy wyjazd ingreacyjny czy wakacyjny obóz młodzieżowy.

Z ogromną satysfakcja przekazujemy Państwu efekt naszej pracy!